20 лютого вся Україна молитовно вшановує пам’ять Небесної Сотні. Цей день відзначається щорічно згідно з Указом № 69/2015 Президента України від 11 лютого 2015 року «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні».
Саме в ці дні, під час Революції Гідності, протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого піку. 20 лютого 2014 року загинуло найбільше активістів Майдану.
З благословення Високопреосвященного Михаїла, митрополита Вінницького і Тульчинського, біля меморіалу Героям Небесної сотні в місті Вінниці духовенство Вінницького благочиння звершило заупокійну молитву, яку очолив капелан ВМКЦ ЦР, керівник відділу зі співпраці зі ЗСУ та іншими військовими формуваннями прот. Богдан Лащенко.
По завершенні панахиди було покладено квіти до меморіалу Героям Небесної Сотні.
Пресслужба Вінницько-Тульчинської єпархії






