У перший тиждень Великого посту Високопреосвященний Михаїл, митрополит Вінницький і Тульчинський, молився у кафедральному храмі Нерукотворного Образа Господа нашого Ісуса Христа м. Вінниці.
Зокрема, владика очолив богослужіння з читанням чотирьох частин Великого Покаянного канону прп. Андрія Критського та звершив у середу і п’ятницю літургію Ранішосвячених дарів. У п’ятницю, після літургії, владика очолив читання канону вмч. Федору Тирону, після якого освятив коливо.
Владиці співслужило духовенство кафедрального храму.

Пресслужба Вінницько-Тульчинської єпархії