5-го травня 2024 року, ввечері, в кафедральному храмі «Спас на Убрусі» м. Вінниці Високопреосвященний Михаїл, митрополит Вінницький і Тульчинський, у співслужінні собору духовенства Вінницького благочиння звершив Пасхальну вечірню.
Після відпусту богослужіння владика звернувся до присутніх з архіпастирським словом, а далі, вже за традицією, секретар єпархії прот. Ігор Сіранчук від імені всієї повноти Вінницько-Тульчинської єпархії ПЦУ привітав митрополита Михаїла зі світлим святом Воскресіння Христового.
Поздоровили владику також і прихожани кафедрального храму.
Пресслужба Вінницько-Тульчинської єпархії






