18 лютого 2024 року в неділю 37-му після П’ятидесятниці Високопреосвященний Михаїл, митрополит Вінницький і Тульчинський, звершив богослужіння у кафедральному храмі Нерукотворного Образа Господа нашого Ісуса Христа м. Вінниці.
Після читання Святого Євангелія владика виголосив проповідь.
Під час Божественної літургії владика рукоположив студента КПБА іподиякона Олексія Кушніра в сан диякона.

Також були піднесені молитви за воїнів, які захищають Україну, за владу і наш народ, та за спокій душ усіх полеглих воїнів та невинно вбитих.
Після відпусту владика звернувся до присутніх з архіпастирським словом.
Владиці співслужило духовенство кафедрального храму.

Пресслужба Вінницько-Тульчинської єпархії