31 березня 2024 року в другу неділю Великого посту Високопреосвященний Михаїл, митрополит Вінницький і Тульчинський, звершив богослужіння у кафедральному храмі Нерукотворного Образа Господа нашого Ісуса Христа м. Вінниці. У цю неділю Свята Православна Церква вшановує пам'ять свт. Григорія Палами, архієп. Фесалонікійського, і собор усіх преподобних отців Києво-Печерських.
Під час богослужіння були піднесені молитви за воїнів, які захищають Україну, за владу і наш народ, та за спокій душ усіх полеглих воїнів та невинно вбитих. На запричасному стиху проповідь з благословення владики виголосив прот. Микола Мельник.
Після відпусту владика звернувся до присутніх з архіпастирським словом.
Владиці співслужило духовенство кафедрального храму.
Пресслужба Вінницько-Тульчинської єпархії






