14 квітня 2023 року Начальник обласної військової адміністрації Сергій Борзов провів робочу нараду з членами Ради церков і релігійних організацій Вінниччини.
У нараді також взяли участь голова обласної Ради Вячеслав Соколовий та керівники правоохоронних органів Вінницької області.
Учасники засідання обговорили дотримання заходів безпеки під час святкування Великодня в умовах правового режиму воєнного стану.

Врахувавши пропозиції членів Ради церков і релігійних організацій, на засіданні прийнято рішення обмежити проведення масових релігійних заходів (хресних ходів) на території культових споруд та прилеглих до них територій за участю прихожан (15-16 квітня).
Також духовенству всіх конфесій необхідно зачинити культові споруди у період дії комендантської години.
«Як і зазвичай, вона триватиме з 00:00 до 05:00 години. Тож віряни зможуть відвідати храми вже зранку після завершення комендантської години», – наголосив Сергій Борзов.
Крім того, під час богослужіння в темну пору доби обов’язковим є дотримання вимог світломаскування та вимог безпеки під час повітряної тривоги з використанням захисних споруд та укриттів.

За матеріалами vin.gov.ua