Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 2 лютого 2024 року видав низку указів про возведення в сан архієреїв Православної Церкви України.
Беручи до уваги довголітнє віддане служіння помісній Українській Православній Церкві та плідну архіпастирську працю архієпископ Вінницький і Тульчинський Михаїл був возведений в сан митрополита.

Також архієпископ Дніпровський і Січеславський Симеон був возведений в сан митрополита, а єпископ Тернопільський і Теребовлянський Павло, єпископ Коломийський і Косівський Юліан та єпископ Хмельницький і Шепетівський Павло – в сан архієпископа.
Вітаючи нагороджених 3 лютого у Митрополичому будинку Собору Святої Софії у Києві Його Блаженство побажав архієреям і надалі плідно й невтомно трудитися задля спасіння ввіреної їм пастви, підтримки наших воїнів – захисників та розбудови автокефальної Православної Церкви України.

Пресслужба Київської Митрополії
Української Православної Церкви (ПЦУ)