22 травня 2023 року, в день свята Перенесення мощей свт. Миколая з Мир Лікійських у м. Бар, Високопреосвященний Михаїл, архієпископ Вінницький і Тульчинський, прибув з архіпастирським візитом до храму Свт. Миколая Чудотворця с. Йосипівка Козятинського благочиння для святкування престольного свята.
Потрібно зазначити, що дана релігійна громада недавно послідувала Томосу про автокефалію, приєднавшись до Православної Церкви України, і перший раз святкує престольне свято в рідній Церкві.

Перед храмом владику зустріли і привітали діти, піднісши йому запашний коровай. У притворі храму настоятель прот. Роман Масира, подаючи хрест своєму архіпастирю, запросив його звершити святкову Божественну літургію та піднести у цей складний час для нашої держави свої архіпастирські молитви за перемогу над ворогом, за мир і гідне майбутнє для українського народу.
Під час Божественної літургії лунали молитовні прохання за воїнів, які захищають Україну, за владу і наш народ та за спокій душ усіх полеглих захисників і невинно вбитих.
На завершення богослужіння відбувся Хресний хід, після якого владика виголосив проповідь.
Далі архієпископ Михаїл нагородив активних парафіян Благословенними архієрейськими грамотами. Дякуючи владиці за молитви, настоятель підніс йому святу просфору, як символ євхаристійної єдності, та букет квітів.
Владиці співслужили секретар єпархії прот. Ігор Сіранчук, Козятинський благочинний, настоятель парафії прот. Роман Масира та духовенство Козятинського і Вінницького благочинь.

Пресслужба Вінницько-Тульчинської єпархії