16 червня 2021 року Високопреосвященний Михаїл, архієпископ Вінницький і Тульчинський, прибув до м. Гайсин, де взяв участь в заходах по вшануванню медпрацівників Гайсинщини, приурочених до Дня медичного працівника.
Перед урочистою частиною владика провів зустріч з головою Гайсинської РДА Людмилою Головашич та головою Гайсинської райради Віталієм Савчуком. Під час розмови сторони торкались різних питань, в тому числі і по співпраці Вінницько-Тульчинської єпархії ПЦУ з районною владою. Наприкінці зустрічі владика подарував керівникам примірники видань ПЦУ. У зустрічі брала участь депутат Вінницької міської ради Олена Верлан-Кульшенко.

Під час урочистостей, що відбувались в районному будинку культури, зі словами вітань і подяки до медпрацівників звернулись керівники району та лікар-волонтер Олена Верлан-Кульшенко. Владика Михаїл розпочав своє слово з хвилини мовчання за всіма медпрацівниками, які загинули, виконуючи свій професійний обов’язок, спасаючи своїх пацієнтів від COVID-19. Архієпископ Михаїл подякував лікарям за їхню відданість своїй справі, за їхній професіоналізм, який врятував не одне життя.
Далі з благословення Блаженнійшого Епіфанія, митрополита Київського і всієї України, владика нагородив низку лікарів Гайсинщини медаллю «За жертовність і любов до України» та вручив пам’ятні подарунки. Нагороди з рук Високопреосвященного владики у цей день отримали лікарі опорних лікарень у боротьбі з COVID-19 з міст Гайсин, Бершадь, Ладижин, Тростянець, Теплик, Чечельник.
Після урочистостей владика з представниками влади відвідали алею Героїв, де хвилиною мовчання і молитвою вшанували загиблих воїнів.
Далі архієпископ Михаїл оглянув експозицію музею АТО, який був створений ветеранами АТО і волонтерами у м. Гайсин. Екскурсію провів директор закладу Микола Данилюк.
Під час поїздки владику супроводжував економ єпархії, Вінницький благочинний прот. Микола Мельник та Гайсинський благочинний прот. Ярослав Вольвин.

Пресслужба Вінницько-Тульчинської єпархії