Смерть воїна – це біль, який відлунює у серці кожного українця, котрий усвідомлює, що країна втратила ще одного вірного борця за щасливу долю України.
Сум та скорбота огорнули своїм чорним крилом Липовеччину.
14 травня надійшла трагічна звістка про смерть воїна одного з підрозділів 10 гірсько-штурмової бригади, молодшого сержанта Самборського Анатолія 1973 р.н., який показав мужній приклад християнина, поклавши своє життя за мирне небо, за кожного із нас. Ще одного вірного сина України прийняли до себе небеса.

17 травня тіло спочилого Анатолія було перевезено з Києва до місця поховання в с. Іваньки. Жителі довколишніх сіл з трепетом, щемом в серці, на колінах та сльозами на очах, живим коридором зустрічали свого захисника під звуки жалобної пісні «Пливе кача…».
18 травня, з благословення архієпископа Вінницько-Тульчинської Михаїла, собором священників Липовецького благочиння у с. Іванька було відслужено чин похорону за спочилим захисником Анатолієм.
Службу очолив благочинний прот. Петро Ковальчук, йому співслужили: настоятель парафії Св. Димитрія Солунського с. Іванька прот. Ігор Винярський, прот. Василь Андрійчук, прот. Степан Шевчук, прот. Василь Загорянський.
Віддати шану воїну прийшли бойові побратими, представники органів районної влади та всі небайдужі жителі навколишніх сіл.
Перед похованням відбувся мітинг-реквієм, де пролунали слова глибокого співчуття родичам загиблого та прощальний салют.
Нехай Господь прийме душу спочилого воїна Анатолія в свою небесну оселю, а разом із ним усіх Героїв, які поклали свої голови за наше майбутнє. Хай пам'ять всіх невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.
Вічна їм пам'ять!
«Слава Україні! — Героям слава!»

Пресслужба Вінницько-Тульчинської єпархії