У Вінниці поховали двох воїнів-кіборгів

 0233 квітня 2015 року Преосвященний Михаїл, єпископ Вінницький і Брацлавський, у співслужінні духовенства Вінницького благочиння звершив чин Похорону 28-річного воїна Сергія Зулінського та 29-річного воїна Леоніда Шевчука.

Довгих два місяці тіла загиблих героїв повертались на рідну землю, після того, як, приблизно, 19-20 січня з ними перервався зв’язок, коли вони виконували бойове завдання біля Донецького аеропорту.
Зал, де відбувалась панахида, був переповнений вінничанами, які прийшли попрощатися і віддати останню шану своїм героям. Після відпусту владика звернувся до присутніх з архіпастирським словом, в якому закликав всіх пам’ятати імена цих воїнів і підносити за них свої молитви до Бога, бо вони поклали своє життя за кожного з нас, за те, щоб над нашим містом завжди було мирне небо і наші діти ніколи не чули вибухів. Вони пролили свою кров, захищаючи рідну землю від московських окупантів і зупинили їх ціною власного життя. Владика висловив співчуття родинам загиблих кіборгів і подякував їм за те, що вони виховали справжніх патріотів своєї держави, і за той подвиг, який вони звершили в ім’я кращого майбутнього для всіх нас.
Після чину Похорону відбулась громадянська панахида, на якій були присутні керівники області та міста.
Поховали героїв на Алеї Слави Центрального кладовища м.Вінниці.
Нехай Всемилостивий Господь упокоїть їх душі у Царстві Своїм.


Вічная Пам’ять Героям!

Прес-служба Вінницько-Брацлавської єпархії