Єпископ Михаїл нагородив військовослужбовців та волонтерів медаллю «За жертовність і любов до України»

 02631 березня 2015 року у кафедральному храмі Нерукотворного Образа Господа нашого Ісуса Христа м.Вінниці відбулось нагородження медаллю «За жертовність і любов до України» воїнів, які захищають нашу Вітчизну від московсько-окупаційної навали та волонтерів, які в цей тяжкий час для нашої Держави забезпечують наших захисників всім необхідним в зоні АТО.

З благословення Святійшого Філарета, Патріарха Київського і всієї Руси-України, нагороди вручив Преосвященний Михаїл, єпископ Вінницький і Брацлавський.
Два військовослужбовці були представлені до нагороди посмертно: рядовий Муравський Сергій Сергійович, уродженець м.Хмільник, та прапорщик Рачок Михайло Петрович, уродженець с.Лозова Хмільницького району. Вічна пам’ять загиблим героям!
Нагороди отримали військовослужбовці 79 та 95 аеромобільних бригад, 26, 28, 72, 128 бригад та медпрацівник медчастини у м.Сватово. серед нагороджених волонтерів були представники Тиврівського, Піщанського, Крижопільського, Хмільницького, Тульчинського районів.
Військові 128 гірсько-піхотної бригади ІІ дивізіону піднесли в дар Вінницькій єпархії УПЦ КП прапор України з підписами подяки за підтримку і допомогу від воїнів бригади.

Прес-служба Вінницько-Брацлавської єпархії