З благословення владики Михаїла, архієпископа Вінницького і Тульчинського, 25 квітня, ввечері, до наших захисників на схід вирушив священник Ростислав Процанін разом із волонтером Віктором Семком. Напередодні прихожани Бершаді та Красносілки приготували 600 пасок, приблизно 400 кг ковбаси та сала, яйця, фрукти, засоби гігієни. Своїми силами волонтери Бершаді відремонтували та доукомплектували запчастини для військової техніки. Для військових медиків були пошиті два тактично-медичних рюкзаки.

У розташуванні військової частини, яка виконує свій обов'язок по захисту суверенітету України на території Луганської обл. о. Ростислав звершив чин освячення пасок та привітав воїнів з прийдешнім святом Великодня. У свою чергу воїни подарували священнику ікону Божої Матері.
Ця поїздка на Донбас для протоієрея Ростислава Процаніна – 45-та. За цей період виконано чимало роботи як духовної, так і фізичної, задля підтримки захисників України у російсько-українській війні. Священник також відвідав місцеву школу та подарував учням спортивний інвентар на уроки фізичного виховання (м'ячі для гандболу, волейболу та футболу, скакалки, набори для настільного тенісу, кистьові еспандери), пасочки та солодощі.

Пресслужба Вінницько-Тульчинської єпархії