20 квітня 2021 року, в день пам’яті святого благовірного гетьмана Петра (Конашевича-Сагайдачного), з благословення Високопреосвященного Михаїла, архієпископа Вінницького і Тульчинського в селі Семенки Немирівського благочиння звершено чин малого освячення води та хреста на ділянці під майбутнє будівництво храму святого апостола і євангеліста Іоана Богослова.
На запрошення Немирівського благочинного, настоятеля Свято-Покровської парафії міста Немирова священника Романа Ковальчука, який за сумісництвом є настоятелем парафії святого апостола і євангеліста Іоана Богослова чин малого освячення води та хреста звершив Гайсинський благочинний протоієрей Ярослав Вольвин.

Участь у чині освячення взяли: Гайсинський благочинний протоієрей Ярослав Вольвин, Немирівський благочинний, настоятель парафії священник Роман Ковальчук та настоятель парафії Успіння Пресвятої Богородиці селища міського типу Брацлав Немирівського благочиння Української Православної Церкви (Православної Церкви України) протоієрей Зиновій Николин.
Під час чину малого освячення води та хреста на місці будівництва храму співала хористка Свято-Покровської парафії Української Православної Церкви (Православної Церкви України) міста Немирова – Борисюк Ганна.
За богослужінням молилися: головний фундатор парафії святого апостола і євангеліста Іоана Богослова, голова парафіяльної ради Василій Гончарук з дружиною, староста села Семенки Швець Тетяна, будівничі храму та парафіяни.
Після звершення чину освячення протоієрей Ярослав привітав присутніх зі знаменною подією та побажав благословенних успіхів у будівництві майбутнього храму.
Після чого священник Роман Ковальчук щиро подякував духовенству та віруючим за спільну молитву.
Закінчилось урочисте богослужіння уставним многоліттям.

Фото Дець Олексій
За матеріалами сайту nemyriv-cerkva.vn.ua