Єпископ Михаїл очолив Пасхальне богослужіння

 089У ніч з 19 на 20 квітня 2014 року у найвеличніше свято Церкви Христової – Світле Христове Воскресіння, Преосвященний Михаїл, єпископ Вінницький і Брацлавський, очолив святкове богослужіння у кафедральному храмі Нерукотворного Образа Господа нашого Ісуса Христа м.Вінниці.

Богослужіння розпочалося Полуношницею, після якої відбувся святковий Хресний хід навколо храму та розпочалась Велика Пасхальна Утреня.
З благословення владики Огласительне слово на Пасху свт.Іоана Золотоустого виголосив прот.Ігор Сіранчук.
Після відпусту Утрені і Пасхальних часів розпочалась святкова Божественна Літургія.
За традицією Святе Євангеліє під час Літургії читалось у храмі різними мовами. Після Святого Євангелія єпископ Михаїл виголосив Пасхальне Послання Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета. А на запричасному стиху, з благословення владики, Пасхальне Послання Його Преосвященства, виголосив прот.Микола Мельник.
Богослужіння завершилось освяченням артосу та пасхальних приношень.
Владиці співслужило духовенство кафедрального храму.

Привітати духовенство та віруючих до храму прибули очільники обласної та міської влади: голова Вінницької ОДА Олійник А.Д., голова Вінницької облРади Свитко С.М., представник мерії м.Вінниці Чорнолузький С.Г.
Представники влади привітали владику, духовенство та віруючих зі святом Пасхи Христової. Єпископ Михаїл від імені нашої єпархії подякував представникам влади за вітання і, в свою чергу, побажав їм Пасхальної Радості, а також Соломонової мудрості у їхній праці в цей нелегкий час для нашої держави.

Прес-служба Вінницько-Брацлавської єпархії