З 30.03. по 02.04. 2021р. з благословення владики Михаїла, архієпископа Вінницького і Тульчинського, відбулась чергова поїздка до наших захисників, що на Луганщині. У дорогу вирушили протоієрей Ростислав Процанін та ветеран російсько-української війни Олександр Пастух. До українських військових було доставлено: медикаменти, продукти харчування, засоби гігієни, інструменти для обслуговування військової техніки, буксирувальний трос, тара для паливно-мастильних матеріалів, домашня випічка, духовна література. Дизпаливом на подорож до сектору забезпечили місцеві підприємці О. Лехман та В. Гондарук.

Велику частку в закупівлі медикаментів склала родина Шаматієнків з Бершаді, яка кілька років поспіль щоразу надає вагому матеріальну допомогу. Також значну допомогу надала волонтерська організація «Голуби миру Св. Покрови» м. Львів, прихожани громад Бершаді та Красносілки. До волонтерства долучились учні Бершадської школи №3.
Під час перебування в ЗСУ о. Ростислав відвідав місцеву школу, що знаходиться у 2-3 км від безпосередніх боїв, та передав від Бершадського кондитера Юрія Рогальського печиво та книжечки «Життя Ісуса Христа», написані у віршованій формі місцевим письменником Миколою Рудиком. Малеча подякувала священнику за постійну турботу ніжними обіймами.

Пресслужба Вінницько-Тульчинської єпархії