Єпископ Вінницький і Брацлавський Михаїл відвідав Хмельницьку єпархію.

vizyt-hmelnycka-eparhiya-1-09

7-го і 8-го вересня 2013 року Преосвященний Михаїл, єпископ Вінницький і Брацлавський, на запрошення Високопреосвященного Антонія, митрополита Хмельницького і Кам’янець-Подільського, відвідав Хмельницьку єпархію.

У ці дні в Хмельницькій єпархії проходили урочистості присвячені 1025-літтю Хрещення Київської Русі. Урочистості очолив Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет.
7-го вересня єпископ Михаїл приймав участь в освяченні храму на честь Пресвятої Тройці м.Красилова, а також у Божественній Літургії, яку очолив Святіший Патріарх Філарет у спів служінні єпископату та духовенства.
У вечері, того ж дня, у м.Хмельницькому в приміщенні обласної філармонії відбулася урочиста академія присвячена 1025-літтю Хрещення Київської Руси, на якій були присутні керівники області та міста. У своєму слові до присутніх Святійший Патріарх Філарет розповів, зокрема, про благі наслідки, які християнство принесло нашому народу та державі.

8-го вересня була звершена Божественна Літургія у Свято-Андріївському кафедральному соборі м.Хмельницького, яку очолив Святійший Патріарх Філарет у співслужінні єпископату та духовенства. В урочистостях прийняли участь: митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній, митрополит Львівський і Сокальський Димитрій, митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан, митрополит Хмельницький і Кам'янець-Подільський Антоній, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон, архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій, архієпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький Нестор, єпископ Вінницький і Брацлавський Михаїл, єпископ Вишгородський, вікарій Київської єпархії Агапіт, єпископ Адріан та духовенство єпархії.

Прес-служба Вінницько-Брацлавської єпархії.