Молебень на початок навчального року у Вінницькому Інституті Економіки ТНЕУ.

dsc 0021

2-го вересня 2013 року, з благословення Пресвященного Михаїла, єпископа Вінницького і Брацлавського, секретар єпархії прот.Ігор Сіранчук та настоятель парафії Св.Вмч. Георгія Побідоносця прот.Сергій Волох у Вінницькому Інституті Економіки ТНЕУ звершили молебень на початок нового навчального року.

На запрошення директора ВІЕ ТНЕУ Погріщука Бориса Васильовича священнослужителі взяли участь в урочистому заході з нагоди Дня Знань. Спочатку звершили короткий молебень, після якого прот.Ігор Сіранчук звернувся до всіх присутніх з вітальним словом, в якому дав настанови студентам, щоб примножували свої знання, любили свій вибір та завжди, у будь-якій ситуації, залишалися людьми, після цього виголосив многоліття та разом із прот.Сергієм Волохом окропили святою водою викладачів та студентів, а також аудиторії ВІЕ ТНЕУ. 
На святі побували і представники Вінницької обласної та міської влад: заступник міського голови Коровій Валерій Вікторович та заступник директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації – начальник управління професійної освіти, інноватики та науки Бачинський Валерій Григорович.

Прес-служба Вінницько-Брацлавської єпархії.