19 вересня 2022 року на свято Чуда Архистратига Михаїла в Хонах Високопреосвященний Михаїл, архієпископ Вінницький і Тульчинський, прибув з архіпастирським візитом до села Оляниця Тростянецького благочиння, де у Свято-Троїцькому храмі звершив водосвятний молебень.

На подвір’ї храму владику зустріли і привітали діти та парафіяни, які піднесли йому коровай і квіти. У притворі храму настоятель ігумен Філарет (Галіцький), підносячи хрест своєму архіпастирю, запросив його звершити водосвятний молебень та разом з духовенством і віруючими вознести свої архіпастирські молитви за перемогу над ворогом, за мир і злагоду в Україні.

У 2022 році Свято-Троїцька громада послідувала Томосу про автокефалію УПЦ та приєдналася до Вінницько-Тульчинської єпархії, вийшовши з підпорядкування московського патріархату.

У цей день владика звершив водосвятний молебень та очолив хресний хід навколо храму, після відпусту якого звернувся до присутніх з архіпастирським словом. Далі з благословення Блаженнійшого Епіфанія, митрополита Київського і всієї України, владика нагородив громаду грамотою Предстоятеля. У свою чергу ігумен Філарет подякував владиці за його молитви та мудрі настанови і підніс йому святу просфору і квіти. Богослужіння завершилось святковим многоліттям.

Владиці співслужили секретар єпархії прот. Ігор Сіранчук, Тростянецький благочинний прот. Михайло Торбахевич, Бершадський благочинний прот. Ростислав Процанін, Гайсинський благочинний прот. Ярослав Вольвин, настоятель храму ігумен Філарет (Галіцький) та духовенство Вінницько-Тульчинської єпархії.

Пресслужба Вінницько-Тульчинської єпархії