11 вересня 2022 року, ввечері, Високопреосвященний Михаїл, архієпископ Вінницький і Тульчинський, прибув до м. Хмільник, де у храмі Святих першоверховних апостолів Петра і Павла звершив чин постригу клірика Вінницько-Тульчинської єпархії ієрея Вадима Шестопала, якому було наречене ім’я Амфілохій (на честь св. прп. Амфілохія Почаївського).
Після звершення чину постригу владика надав ієромонаху Амфілохію архіпастирські настанови та подарував йому ікону небесного покровителя прп. Амфілохія Почаївського та чотки.

У чині постригу взяли участь намісник Свято-Феодорівського чоловічого монастиря смт. Вапнярка ігумен Євсевій (Біленський) та настоятель парафії Різдва Пресвятої Богородиці с. Четвертинівка ігумен Філарет (Галіцький).
Під час постригу у храмі за нового ченця молились Вінницький благочинний прот. Микола Мельник, Хмільницький благочинний прот. Іван Пукас, Козятинський благочинний прот. Роман Масира та духовенство Вінницького, Хмільницького, Козятинського та Літинського благочинь і велика кількість вірян.

Пресслужба Вінницько-Тульчинської єпархії