З благословення Високопреосвященного Михаїла, архієпископа Вінницького і Тульчинського, в кінці серпня був проведений православний табір «Під Покров Богородиці» парафією Покрови Пресвятої Богородиці у місті Шаргород, щоб допомогти батькам передати своїм дітям неоціненний скарб – православну віру, сформувати в них уявлення про сенс та зміст віри та життя в Церкві.
Час швидкоплинний і діти ростуть не по днях та черпають від цього світу все потрібне і непотрібне, саме на цьому підґрунті був створений цей табір, щоб діткам роз’яснити та розповісти про Бога, мир, любов до батьків, до України, щиро подякувати військовим, які захищають та оберігають нас.

У програмі табору проводились: богослужіння, спілкування зі священнослужителями, конкурси, концерти, спортивні змагання та туристичні походи. Дітям були створені всі умови для відпочинку та навчання, щоб загартовувати свою душу і тіло, а також знайти собі друзів і порадників.
У цей важкий для Батьківщини час нелегко зібрати все необхідне для проведення табору, але дякувати Богу такі люди знайшлися і допомогли.
Тому громада храму Покрови Пресвятої Богородиці Православної Церкви України за заслуги перед церквою і громадою дякує всім жертводавцям та благодійникам за допомогу в проведенні табору, діти дуже вдячні.
Нехай береже всіх Господь.

Пресслужба Вінницько-Тульчинської єпархії