7 вересня 2022 року в с. Плисків Погребищенського благочиння, з благословення Високопреосвященного Михаїла, архієпископа Вінницького і Тульчинського, були звершені заупокійні богослужіння за спочилим капеланом прот. Богданом Бойком. Божественну літургію та чин погребіння очолив секретар єпархії прот. Ігор Сіранчук у співслужінні Погребищенського благочинного прот. Богдана Бабія, Оратівського благочинного прот. Ярослава Мацюка, Липовецького благочинного прот. Петра Ковальчука, капеланів, духовенства Вінницько-Тульчинської, Вінницько-Барської єпархій та з інших регіонів України.

Священнослужителі, рідні, односельці, військовослужбовці, керівництво громади, побратими, друзі прощалися з отцем Богданом, який передчасно, на 56-му році життя, відійшов у вічність (не витримало серце), перебуваючи в зоні бойових 4-го вересня 2022 року.
У 1992 р. був рукоположений у сан священника і протягом довгих років прот. Богдан виконував душпастирське служіння на різних парафіях, а останні 17 років був настоятелем храмів Св. мц. Параскеви-П’ятниці с. Плисків та Різдва Пресвятої Богородиці с. Андрушівка Погребищенського благочиння.
Окрім того, що отець Богдан був настоятелем релігійних громад, він ще із 2015 року ніс послух капелана однієї з військових частин Вінницької області. Його трудами у військовій частині була облаштована каплиця, він надавав постійну духовну опіку військовим, перебуваючи разом з ними в зоні бойових дій, де у 2022 році попав під обстріл та отримав контузію.
На кладовищі капелан-побратим о. Володимир із м. Миколаєва, капелан-земляк о. Дмитро, староста села Плисків Руслан Рябцун, представник військкомату Олександр Дидик, священнослужителі, прихожани висловили великий сум з приводу втрати та щирі співчуття матінці Марії, дітям Назару та Соломії, онукам, всім рідним та близьким, осиротілій пастві, військовослужбовцям військової частини, де він ніс свій капеланський послух, а також всім, хто любив та шанував покійного – духовного наставника і воїна, патріота.

Вічная йому пам'ять!

Пресслужба Вінницько-Тульчинської єпархії