Престольне свято кафедрального храму Нерукотворного Образа Господа нашого Ісуса Христа Вінницько-Брацлавської єпархії.

 105

29 серпня 2013 року, в день святкування перенесення з Едеси до Константинополя Нерукотворного Образа Господа Ісуса Христа, кафедральний храм Вінницько-Брацлавської єпархії святкує своє престольне свято.

У цей день до міста Вінниці прибули благочинні та духовенство єпархії, щоб прийняти участь у святковому богослужінні, яке очолив керуючий Вінницько-Брацлавською єпархією єпископ Михаїл. На порозі храму владику в святковий день привітали парафіяни і за давньою українською традицією піднесли хліб, сіль та квіти.
Після Святого Євангелія єпископ Михаїл виголосив проповідь, в якій звернув увагу віруючих, зокрема, на те, що Христос для одних є каменем спасіння, а для інших каменем спотикання, і як потрібно проводити своє життя, щоб Христос був для нас каменем спасіння і ми міцно стояли на цьому камені, на вірі і не захиталися.
Під час Божественної Літургії владика рукоположив випускника Волинської ПБА Богдана Лащенка в сан диякона.
Божественна Літургія завершилась урочистим молебнем до Господа нашого Ісуса Христа.

Після відпусту владика привітав духовенство та віруючих з престольним святом та пояснив, чому чудо Нерукотворного Образа Господа нашого Ісуса Христа має велике значення для нашого спасіння. Богослужіння завершилось уставним многоліттям.
Владиці співслужили секретар єпархії прот.Ігор Сіранчук, економ єпархії, благочинний м.Вінниці прот.Микола Мельник, благочинний Калинівського району прот.Орест Шпак, благочинний Іллінецького району прот.Володимир Медведчиков, благочинний Тиврівського району прот.Іван Погреда, благочинний Бершадського району прот.Ростислав Процанін, благочинний Теплицького району прот.Володимир Мигдаль, благочинний Липовецького району прот.Петро Ковальчук, благочинний Немирівського району прот.Василь Коновал та духовенство Вінницько-Брацлавської єпархії.

Прес-служба Вінницько-Брацлавської єпархії.