28 липня 2022 року вся Україна відзначала День Державності. Релігійна громада Свт. Миколая м. Літин також взяла участь в урочистостях, які проходили біля Літинської селищної ради. На свято завітали маленькі парафіяни – ансамбль «Воскресіння» під керівництвом Любові Ткачук. Зворушливо пролунала молитва «Отче наш», а також молитви за наших захисників, поранених, поневолених, за українців, які знаходяться в окупації, за Україну й всю її людність, за її розквіт та долю.

Цей День є днем єднання усього українського народу, всіх поколінь нашої багатовікової історії, які розбудовували нашу державу та боролися за її незалежність. Свято Державності України покликане підняти дух українського народу й засвідчити світу, що Україна має свою самобутню тисячолітню історію, що саме вона є велика Київська Русь.

Як сказав Предстоятель нашої Церкви митр. Епіфаній: «Саме наше покоління має нагоду для того, щоб здобути для України волю й незалежність». Тільки живімо із Богом, молімось щирим серцем до Нього й Він визволить нас, благословить наших воїнів Своєю непереможною силою, дарує нашій Україні щастя та долю.
Слава Ісусу Христу! Слава Україні!

Пресслужба Вінницько-Тульчинської єпархії