12 липня, в день святих апостолів Петра й Павла, в Літинській районній лікарні проходив надзвичайний захід, адже він був присвячений вшануванню поранених українських захисників, які зараз перебувають на лікуванні в Літині. Це воїни, які родом із різних куточків України.
Кожен охочий міг прийти на зустріч із воїнами й мовити їм сердечне ДЯКУЮ, помолитись за їхнє зцілення, а також за всіх українських героїв-захисників: поранених, поневолених, тих, що зараз зі зброєю в руках боронять Україну, її матерів та дітей.

Захід проходив перед лікарняною капличкою на честь святого Пантелеймона. Подякувати воїнам прийшли діти церкви Святого Миколая ПЦУ, учасники ансамблю «Воскресіння» разом із своїм музичним керівником Любов’ю Ткачук та жителі містечка. Із світлих дитячих душ линули молитви: "Отче наш", "Вірую", а також пісні про Україну, які стали символом незламності нашого народу.
Юні українці підготували для воїнів патріотичні малюнки-листи, які власноруч вручили бійцям. Нажаль, не всі воїни змогли вийти з палат на свято, тому юні християни та волонтери завітали до них у відділення, де привітали захисників і заспівали для них пісні.
Захід вийшов дуже зворушливим. Ще раз дякуємо нашим воїнам за мирне небо, за можливість жити й працювати на рідній землі, за спокійне дитинство малечі, яка скоро стане дорослими українцями, які підхоплять жовто-блакитний стяг звитяги України.
Слава Ісусу Христу, Слава Україні та її борцям за Незалежність!

Пресслужба Вінницько-Тульчинської єпархії