1 червня 2022 року, в день Віддання свята Пасхи та Міжнародний день захисту дітей, з благословення Високопреосвященного Михаїла, архієпископа Вінницького і Тульчинського, на території Свято-Покровського храму Української Православної Церкви (Православної Церкви України) міста Немирова відбулося свято, присвячене Міжнародному дню захисту дітей.
Міжнародний день захисту дітей – це одне з найстаріших міжнародних свят. За однією із версій, у 1925 році Генеральний консул Китаю в Сан-Франциско зібрав групу китайських дітей-сиріт і влаштував для них святкування Дуань-у Цзе (Фестиваль човнів-драконів), яке якраз припало на 1-ше червня. Завдяки щасливому випадку цей день збігся із часом проведення «дитячої» конференції в Женеві.

Рішення про відзначення Міжнародного дня захисту дітей саме першого червня прийняла Міжнародна демократична федерація жінок у листопаді 1949 року. Перший Міжнародний день захисту дітей було відзначено ще в 1950 році.
ООН підтримала ініціативу федерації та оголосила захист прав, здоров’я і життя дитини одним із пріоритетів у своїй діяльності.
В Україні цей день відзначається із 1998 року.
Перед початком свята Немирівським благочинним, настоятелем Свято-Покровської парафії міста Немирова протоієреєм Романом Ковальчуком у храмі був звершений молебень до Пресвятої Богородиці та було піднесено молитву за дітей та батьків.
Молебень був прикрашений співом Ірини Слободянюк.
Після чого на подвір’ї храму маленькі парафіяни взяли участь у вікторинах, спортивних змаганнях та патріотичному флеш-мобі, які були проведені Іриною Слободянюк.
Після закінчення свята всі присутні пригостилися солодощами.
Висловлюємо окремі слова вдячності за сприяння в організації свята Голові осередку партії «Європейська Солідарність» на Немирівщині Аліні Мадіянській.

Фото Ліщишина Вікторія
За матеріалами сайту nemyriv-cerkva.vn.ua