Архіпастирський візит в місто Ладижин.

 002

 

28 серпня 2013 року Свята Православна Церква святкує велике дванадесяте свято Успіння Пресвятої Богородиці.

У цей день Преосвященний Михаїл, єпископ Вінницький і Брацлавський, на запрошення настоятеля та громади храму Успіння Пресвятої Богородиці прибув в місто Ладижин, де очолив святкову Божественну Літургію на честь престольного свята. На порозі храму владику привітали представники громади, які піднесли владиці коровай та квіти, у храмі настоятель прот.Михайло Неміш, подаючи хрест, запросив єпископа Михаїла піднести свої архіпастирські молитви у цей святковий день за віруючих та місто.
Після Святого Євангелія владика виголосив проповідь, в якій розповів, зокрема, про історію свята та звернув увагу віруючих на те, що Пресвята Богородиця є всесильна заступниця роду християнського, до Якої треба звертатись у своїх молитвах.
Після відпусту єпископ Михаїл привітав парафіян з престольним святом і побажав їм, щоб Пресвята Богородиця допомагала їм у розбудові громади та якнайшвидше завершити будівництво нового храму. Також владика привітав настоятеля храму прот.Михайла Неміша з 20-літтям священичого служіння та від імені Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета нагородив його орденом Святителя Миколая Чудотворця, а благословенними архієрейськими грамотами були нагороджені парафіяни.
Після нагородження відбувся Хресний Хід з читанням Євангелій. Богослужіння завершилось уставним многоліттям.
Владиці співслужили секретар єпархії прот.Ігор Сіранчук, благочинний Тростянецького району прот.Михайло Торбахевич, благочинний Іллінецького району прот.Володимир Медведчиков, настоятель храму Успіння Пресвятої Богородиці м.Ладижин прот.Михайло Неміш та духовенство Вінницько-Брацлавської єпархії.

Прес-служба Вінницько-Брацлавської єпархії.