15 лютого 2021 року на свято Стрітення Господнього протоієрей Михаїл Грабар був удостоєний звання «Почесний громадянин с. Дяківці». Для вручення високої відзнаки до с. Дяківці у храм Архістратига Божого Михаїла завітало керівництво Літинської територіальної громади:

 

Літинський селищний голова Анатолій Бичок, заступник Віталій Мельник, секретар Тетяна Головащенко, керуючий справами виконавчого комітету Володимир Кобель, староста села Лілія Король, діловод Надія Меджибовська та інші гості.
Анатолій Іванович вручив отцю настоятелю пам’ятний знак і посвідчення «Почесний громадянин с. Дяківці» та подякував за багатолітню наполегливу працю, вагомий внесок у розвиток рідного краю. Отцю Михаїлу також було вручено Подяку від Літинської селищної ради.
Отець Михаїл особисто своїми руками, працею та власними коштами зводив і реставровував церкви в Літинському районі, непохитно стояв на позиції розбудови Православної Церкви України. Завжди займав активну життєву позицію, тричі обирався депутатом до районної ради, а нині є депутатом Літинської територіальної громади, нагороджений Орденом Святого Архістратига Михаїла та Орденом Христа Спасителя

Саме за заслуги перед громадою і церквою жителі с. Дяківці прийняли рішення підтримати кандидатуру отця Михаїла на це високе звання – «Почесний громадянин с. Дяківці». Ця нагорода стала уособленням людської довіри та вдячності за його працю і любов до людей.

Пресслужба Вінницько-Тульчинської єпархії