Кордону Вартовий не помирає: стоїть в дозорі на Небесних рубежах...

210217-05mppzМужність та героїзм прикордонників під час виконання бойових завдань, є прикладом патріотизму і вірності обов'язку, непереборної хоробрості, відваги, стійкості в ім'я миру на нашій Батьківщині.

 

Захищаючи територіальну цілісність України на легендарному блокпосту «Балу», заступник начальника оперативно-бойової прикордонної комендатури «Могилів-Подільський» Герой України В'ячеслав Семенов здійснив подвиг, який навіки став прикладом прикордонного героїзму.

Блокпост мав стратегічне значення в обороні Дебальцевого. При багаторазовому штурмі бойовиками позицій прикордонників В'ячеслав Семенов отримав важке осколкове поранення внаслідок розриву снаряду, випущеного фактично впритул ворожим танком. Незважаючи на смертельне поранення, продовжив нерівний бій з ворогом, у якому героїчно загинув. Ціною свого життя він врятував життя своїх бойових побратимів.

У 6 річницю загибелі Героя, 17 лютого 2021 року, на його Батьківщині у м. Жмеринка пройшли заходи з вшанування пам‘яті капітана В’ячеслава Семенова

Віддати шану захиснику України та його родині прибули друзі, побратими, а також Директор департаменту персоналу Адміністрації ДПСУ Ігор Левадний, начальник Південного регіонального управління Сергій Мул, представники органів місцевого самоврядування, керівництво та особовий склад прикордонного загону, курсанти Національної Академії Держприкордонслужби.

У ході заходу військовий капелан Іван Минів провів заупокійну панахиду по загиблому. Усі присутні вшанували пам'ять полеглих героїв-прикордонників, які захищали нашу українську Державу хвилиною мовчання та поклали квіти на могилу Героя України. На знак вічної шани салютна група виконала символічні постріли у повітря.

З початку військових дій на Сході України 70 героїв-прикордонників віддали своє життя захищаючи Батьківщину, з них 30 військовослужбовців Південного регіонального управління.

Схиляємо чоло перед мужніми воїнами-прикордонниками, які загинули за спокій та мир українського народу! Слава Героям!

За матеріалами

facebook.com/Могилів-Подільський-прикордонний-загін