Свято Миколая у Троїцькому на Луганщині

201220 004oosЗ благословення владики Михаїла, архієпископа Вінницького і Тульчинського, 20-23 грудня Бершадський благочинний о. Ростислав Процанін вирушив на схід України. У дорогу виїхали двома автомобілями, так як було зібрано майже 3 т вантажу.

Для дітей Луганщини та наших захисників жителями Бершадського р-ну було приготовлено: продукти харчування, вода, фрукти, солодощі, засоби гігієни, матраци, подушки, ковдри, газові балони, газова плита, запчастини до військової техніки, колеса, дитячий одяг, маскувальні сітки тощо.

У н.п. Троїцьке Попаснянського р-ну Луганської області священник зустрівся із дітьми ДНЗ та місцевої школи. На подвір’ї школи було відслужено заупокійну літію та освячено пам'ятник загиблому воїну Матвіїву Тарасу зі Львівщини, котрий загинув цього року, захищаючи український народ. У приміщенні школи відбулось свято Миколая. На початку о. Ростислав розповів малечі про святителя і подарував дитячі молитовники з іконками. На заході були присутні керівник Військово-цивільної адміністрації н.п. Троїцьке Никита Шевченко, представники ГО Ветерани АТО Луганщини, ГО "Міст 3.10" та військовослужбовці 59 бригади ім. Якова Гандзюка. Під час святкування діти виконали пісні до Святого Миколая і подякували капелану за приїзд та подарунки (печиво, цукерки, іграшки, канцелярське приладдя, мандаринки, одяг), котрі передали підприємці Бершадщини.Також священник провів зустріч з особовим складом батальйону та вручив захисникам України Благословенні грамоти. Під час подорожі священника супроводжували В.Шаматієнко, В. Шарко та М. Луцюк. Волонтери відвідали військові частини на Донеччині та Луганщині.

Прес-служба Вінницько-Тульчинської єпархії