Архієпископ Михаїл звершив чин освячення хреста на купол храмового комплексу на честь Св. вмч. Георгія Переможця м. Вінниці

0348 жовтня 2020 року, в день пам’яті св. прп. Сергія Радонежського, Високопреосвященний Михаїл, архієпископ Вінницький і Тульчинський, прибув на парафію Св. вмч. Георгія Переможця м. Вінниці, де звершив чин освячення хреста на купол храмового комплексу.

З Божої волі та стараннями настоятеля і всієї громади збудовано першу частину величного комплексу, яка і була сьогодні увінчана хрестом.
Біля каплиці владику зустріли і привітали діти та за традицією піднесли запашний коровай і квіти. У притворі настоятель прот. Сергій Волох, подаючи хрест своєму архіпастирю, запросив його освятити накупольний хрест.
Після відпусту чину освячення владика звернувся до присутніх з архіпастирським словом, в якому розповів про значення Хреста Господнього для кожного християнина. Далі владика привітав о. Сергія з днем Ангела, який він сьогодні відзначає та вручив букет квітів. У свою чергу о. Сергій подякував архієпископу Михаїлу за його молитви і за ту батьківську підтримку, як він надає своїй пастві. Наприкінці, з благословення Блаженнійшого Епіфанія, митрополита Київського і всієї України, владика нагородив низку парафіян благословенними грамотами.
З великою урочистістю духовенство перенесло хрест на місце встановлення, а далі його було вмонтовано на купол. Парафіяни з великою радістю споглядали за цією величною подією в житті їхньої громади.
Владиці співслужили секретар єпархії прот. Ігор Сіранчук, благочинний Вінницького району прот. Микола Мельник, настоятель храму прот. Сергій Волох та духовенство м. Вінниці.

Прес-служба Вінницько-Тульчинської єпархії