Освячено каплицю на честь св. вмч. Пантелеймона в районній лікарні м.Липовець.

dsc 2033

9 серпня 2013 р., у день пам’яті святого великомученика і цілителя Пантелеймона, на території Липовецької центральної районної лікарні відбулося урочисте відкриття та освячення каплиці на честь цього святого.

Богослужіння очолив благочинний Липовецького району протоієрей Петро Ковальчук, якому співслужили: Ілінецький благочинний протоієрей Володимир Медведчиков, настоятель каплиці ієрей Василій Загорянський та запрошені священики Липовецького та Ілінецького благочинь.

В урочистостях також взяли участь: головний лікар ЦРЛ О. Дмитрук, керівник апарату Липовецької РДА О. Печолат, заступник голови районної ради М. Герасименко, Липовецький міський голова М. Майданюк, медики та пацієнти лікарні.

Собором духовенства було звершено чин малого освячення води та відслужено молебень до святого великомученика і цілителя Пантелеймона. Професійний спів духовенства, милозвучність голосів церковного хору надавали присутнім молитовного та святкового настрою.

Звертаючись до липівчан та гостей міський голова М. Майданюк подякував духовенству за святкову службу, а також зазначив, що здійснилося справа Богоугодна і необхідна для кожного із нас. Сучасна медицина лікує інструментально, а церква здатна вилікувати душу, відкрити у людині щирість і віру.

По закінченні богослужіння пролунало многоліття, всіх присутніх було окроплено свяченою водою та помазано святим єлеєм.

Прес-служба Вінницько-Брацлавської єпархії.