Архієпископ Михаїл звершив чин заснування храму на честь Чуда Архістратига Михаїла в Хонах с. Красненьке Іллінецького благочиння

05615 липня 2020 року Високопреосвященний Михаїл, архієпископ Вінницький і Тульчинський, прибув з архіпастирським візитом до с. Красненьке Іллінецького району, де звершив чин заснування храму на честь Чуда Архістратига Михаїла в Хонах.

Біля підмурку майбутнього храму владику зустріли і привітали віруючі, які піднесли йому за традицією запашний коровай та квіти. Настоятель парафії прот. Володимир Медведчиков, подаючи хрест своєму архіпастирю, запросив його звершити заснування храму. Під час богослужіння владика освятив наріжний камінь, який разом з капсулою, в якій знаходилась грамота про цю величну подію, були закладені у підмурок майбутнього храму.
Після відпусту та святкового многоліття владика звернувся до віруючих з архіпастирським словом.
Після завершення чину заснування владика відбув у м. Іллінці, де ознайомився з ходом будівництва храму на честь Святителя Миколая Чудотворця.
Владиці співслужили: секретар єпархії прот. Ігор Сіранчук, благочинний Іллінецького району прот. Ярослав Драч, настоятель парафії прот. Володимир Медведчиков та духовенство Іллінецького благочиння.

Прес-служба Вінницько-Тульчинської єпархії