Архієпископ Михаїл звершив богослужіння дванадесятого свята Різдва Христового

 0617 січня 2019 року Свята Православна Церква святкує велике дванадесяте свято – Різдво Христове. У цей урочистий день Високопреосвященний Михаїл, архієпископ Вінницький і Тульчинський, звершив Божественну літургію у кафедральному храмі Нерукотворного Образа Господа нашого Ісуса Христа м. Вінниці.

Після читання Святого Євангелія владика виголосив Різдвяне Послання Предстоятеля УПЦ (ПЦУ) Блаженнійшого Епіфанія, митрополита Київського і всієї України. На запричасному стиху Різдвяне Послання Високопреосвященного Михаїла, архієпископа Вінницького і Тульчинського, виголосив прот. Ігор Сіранчук.
Велика кількість віруючих у цей день заповнили храм, багато з яких приступили до Святих Таїнств Сповіді і Причастя.
Привітати керуючого, духовенство та всіх вірних Вінницько-Тульчинської єпархії УПЦ (ПЦУ) до храму завітали начальник управління у справах національностей і релігій Вінницької ОДА Ігор Салецький та депутат Вінницької обласної Ради Олександр Крученюк. Ігор Салецький передав владиці вітання від голови Вінницької ОДА Владислава Скальського.

Після відпусту літургії владика звернувся до присутніх з архіпастирським словом, після чого духовенство зійшло на храм, де перед іконою Різдва Христового заспівали величання.
У цей святковий день до храму завітав хоровий колектив «Дзвін», який наповнив храм Різдвяною колядою.
Напередодні Різдва Христового, 6 січня, ввечері архієпископ Михаїл звершив Всенічне бдіння.
Владиці співслужило духовенство кафедрального храму.

Прес-служба Вінницько-Тульчинської єпархії