Архієпископ Михаїл благословив військовослужбовців НГУ на прийняття присяги

 02630 листопада 2019 року на Європейській площі м. Вінниці відбулося урочисте складання присяги новобранцями в/ч 3008 НГУ. У цей день 143 військові склали присягу на вірність українському народу та Українській державі.

Вже традиційно нацгвардійці складають присягу біля місць вшанування воїнів, які в різні часи поклали своє життя, захищаючи Україну від загарбників.
Благословити молодих воїнів прибув архієпископ Вінницький і Тульчинський Михаїл, який в співслужінні секретаря єпархії прот. Ігоря Сіранчука та капелана в/ч 3008 НГУ прот. Михайла Бабія звершив молитву та благословив новобранців на захист Української держави, після чого окропив їх святою водою. Владика також звернувся до вояків з архіпастирським словом. З благословення владики кожен новобранець, який склав присягу, отримав молитовник для воїнів для духовного вдосконалення.
Зі словами вітань до новобранців звернулись командир в/ч 3008 НГУ полковник Володимир Джула, голова Вінницької ОДА Владислав Скальський, рідні та близькі молодих вояків, які прибули на сьогоднішнє свято.
Перед урочистостями була оголошена хвилина мовчання за воїнами, які загинули, захищаючи Україну від московських окупантів, після чого відбулось покладання квітів до меморіалів.
Завершились урочистості показовим виступом, під час якого нацгвардійці продемонстрували свою військову майстерність.

Прес-служба Вінницько-Тульчинської єпархії