Вінницько-Тульчинська єпархія вітає мешканців Вінниччини з Днем Гідності та Свободи

eu ukraineДорогі брати і сестри!

 

21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи – свято, встановлене в пам’ять про Помаранчеву революцію (2004 р.) та Революцію Гідності (2013-14 рр.), які розпочалися цього дня як протест проти беззаконня і неправди.

 

Символічно, що наш загальнонаціональний День Гідності і Свободи співпадає з християнським святом – Собором Архістратига Михаїла та безплотних Сил Небесних. Будучи захисником Божої слави, Архістратиг Михаїл повстав проти зла і переміг його.

 

За власну державність, за нашу незалежність, за гідність та свободу український народ заплатив у минулому та платить тепер дорогу ціну – ціну крові та життя патріотів. Лише наша громадська відповідальність, мудрість, суспільне єднання здатні зберегти і примножити, а не бездумно розтратити те, що так дорого здобуте.

 

З Божою допомогою і ми здолаємо зло, яке так хоче знищити Україну. Бажаємо, щоб наша боротьба закінчилася блискучою перемогою. Але мусимо зрозуміти, що Україну будує кожен із нас своїми вчинками, своєю працею і своїми духовними цінностями.

 

Тож і зараз, коли ми проходимо через нові випробування, не забуваймо звертатися до Бога і просити в Нього:

«В єдності сила народу – Боже, нам єдність подай!»

 

Зі святом, дорогі брати і сестри – з Днем Гідності та Свободи!