Архієпископ Михаїл відвідав з архіпастирським візитом с. Терешпіль Хмільницького благочиння

 01110 листопада 2019 року, у 21-шу неділю після П’ятидесятниці, в день пам’яті мц. Параскеви-П’ятниці Високопреосвященний Михаїл, архієпископ Вінницький і Тульчинський, прибув з архіпастирським візитом до храму Св. мц. Параскеви-П’ятниці с. Терешпіль Хмільницького благочиння, де очолив святкову Божественну Літургію з нагоди престольного свята місцевої релігійної громади.

Перед храмом владику зустріли і привітали парафіяни та піднесли йому запашний коровай, а у притворі настоятель прот. Олег Стецюк, подаючи хрест своєму архіпастирю, запросив його очолити святкові богослужіння.
На запричасному стиху владика виголосив проповідь на євангельську тему.
Після відпусту архієпископ Михаїл привітав настоятеля і громаду з престольним святом та розповів, чому ми шануємо свв. мучеників, які є прикладом для нас у сповіданні нашої святої віри. У свою чергу настоятель подякував владиці за його візит та за ті молитви, які він підніс у цей святковий день за панування миру і злагоди, як у громаді, так і в усій Україні.
Далі архієпископ Михаїл з благословення Блаженнійшого Епіфанія, митрополита Київського і всієї України, нагородив меценатів орденами Св. Арх. Михаїла ІІ ст.
Також владика у співслужінні духовенства звершив чин освячення нової парафіяльної трапезної.
Богослужіння завершилось святковим многоліттям.
Владиці співслужили: благочинний Вінницького району прот. Микола Мельник, настоятель прот. Олег Стецюк та духовенство Вінницько-Тульчинської та Хмельницької єпархій.

Прес-служба Вінницько-Тульчинської єпархії