Релігійна громада Св. вмч. Димитрія Солунського с. Зозівка Липовецького благочиння відзначила 20-ліття від дня освячення храму

 0038 листопада 2019 року, в день пам’яті св. вмч. Димитрія Солунського, Високопреосвященний Михаїл, архієпископ Вінницький і Тульчинський, прибув з архіпастирським візитом до с. Зозівка Липовецького благочиння, де звершив святкове богослужіння з нагоди престольного свята та 20-ліття освячення престолу і храму на честь Св. вмч. Димитрія Солунського.

На подвір’ї храму владику зустріли та привітали віряни, піднісши запашний коровай.
У притворі храму настоятель прот. Василь Андрійчук, подаючи хрест своєму архіпастирю, запросив його піднести у цей святковий день свої молитви за мир, злагоду в Україні та очолити Божественну Літургію.
На малому вході з благословення Блаженнійшого Епіфанія, митрополита Київського і всієї України, за ревне служіння та розбудову ПЦУ владика нагородив прот. Василя Андрійчука правом носіння митри.
На запричасному стиху архієпископ Михаїл виголосив проповідь, в якій, зокрема, розповів про головну ціль святкування празників святих мучеників.
Після відпусту владика привітав настоятеля та громаду з престольним святом та 20-літнім ювілеєм храму, після чого нагородив Благословенними архієрейськими грамотами меценатів.
Богослужіння завершилось святковим многоліттям.
Після Божественної Літургії владика звершив чин освячення поклонного хреста на подвір’ї храму та благословив парафіян архієрейським благословенням.
Владиці співслужили: секретар єпархії прот. Ігор Сіранчук, благочинний Липовецького району прот. Петро Ковальчук, настоятель прот. Василь Андрійчук та духовенство благочиння.

Прес-служба Вінницько-Тульчинської єпархії