Дитяче свято в селі Літинські Хутори

IMG 29243-го листопада отець Андрій Грабар взяв участь у відкритті дитячого спортивного майданчику в селі Літинські Хутори.

Спочатку до жителів села, яких зібралось чимало, звернулася з вітальним словом голова сільради Світлана Мудріцька, яка наголосила на необхідності зменшити час перебування наших дітей у гаджетах і навпаки, більше проводити часу на свіжому повітрі в рухливих іграх. Потім була здійснена молитва за дітей і благословення майданчика й окроплення свяченою водою громади.
У своїй проповіді отець Андрій зауважив, що ми усі маємо дбати про тілесне здоров'я дітей, спонукаючи їх до спортивних ігор. Але водночас, маємо приділяти увагу й їхньому духовному вихованню. Християнину потрібне тілесне здоров'я для того, щоб він міг приносити користь людям, творити добро й здійснювати якомога більше добрих справ. Тому ми дорослі повинні слідкувати за їхнім добропорядним зростанням й прищеплювати їм ці чесноти своїм прикладом.
Потім урочиста частина продовжилась у сільському будинку культури, де голова сільради подякувала отцю за багаторічну службу громаді й вручила подячну грамоту.

Прес-служба Вінницько-Тульчинської єпархії