Архієпископ Михаїл привітав особовий склад в/ч 3028 НГУ з нагоди 25-річного ювілею

 26831 жовтня 2019 року на запрошення командира в/ч 3028 НГУ полковника Богдана Вакулка Високопреосвященний Михаїл, архієпископ Вінницький і Тульчинський, прибув до м. Калинівки, де взяв участь у святкуванні 25-ліття від Дня заснування в/ч 3028 НГУ.

Біля КПП владику зустрів військовий капелан, благочинний Калинівського району прот. Орест Шпак та командир полковник Богдан Вакулко.
Оскільки сьогодні був день відкритих дверей, то на території військової частини було багато відвідувачів, які прийшли ознайомитись з життям військовослужбовців. Сюди завітало керівництво Вінницької області, керівники Калинівського та Козятинського районів, міст Калинівки та Козятина, командири інших військових частин області, ветерани. Гості оглянули техніку, озброєння, відвідали казарми, їдальню та ін. Біля меморіалу Слави керівники області, міста, духовенство, гості вшанували загиблих героїв хвилиною мовчання та поклали квіти.
Далі в міському будинку культури відбулась урочиста Академія, на якій гості вітали особовий склад в/ч 3028 з ювілеєм та дарували пам’ятні подарунки.
Від імені Вінницько-Тульчинської єпархії слова вітання виголосив керуючий єпархією архієпископ Вінницький і Тульчинський Михаїл. Після цього владика з благословення Блаженнійшого Епіфанія, митрополита Київського і всієї України, нагородив особовий склад в/ч 3028 НГУ орденом Св. арх. Михаїла ІІ ступеня та подарував ікону Волинської Божої Матері. Також владика з благословення Предстоятеля оголосив про нагородження генерал-лейтенанта Олександра Набока медаллю «За жертовність і любов до України». Нагороду вручив Високопреосвященний Симеон, митрополит Вінницький і Барський.
Після чого владика Михаїл відзначив Благословенними грамотами Вінницько-Тульчинської єпархії низку військовослужбовців.
Урочистості завершились святковим концертом.
Під час заходів владику супроводжували секретар єпархії прот. Ігор Сіранчук та військовий капелан, благочинний Калинівського р-ну прот. Орест Шпак.

Прес-служба Вінницько-Тульчинської єпархії