1 січня 2022 року, в день пам’яті мч. Вонифатія та прп. Іллі Муромця, Високопреосвященний Михаїл, архієпископ Вінницький і Тульчинський, відзначає річницю своєї архієрейської хіротонії. З цієї нагоди владика вже традиційно звершив Божественну літургію у кафедральному храмі Нерукотворного Образа нашого Ісуса Христа м. Вінниці, а після цього очолив Молебень на початок Новоліття.

 

Після відпусту секретар єпархії прот. Ігор Сіранчук від імені духовенства та віруючих Вінницько-Тульчинської єпархії привітав владику з 16-ою річницею архієрейської хіротонії та побажав йому: «…сердечно бажаю Вашому Високопреосвященству благодатної допомоги Божої у високому архієрейському служінні, доброго здоров’я, духовної міцності і благословенного довголіття від Спасителя нашого Господа Ісуса Христа. Нехай Всеблагий Господь щедро наділяє Своєю милістю і щедротами Вас та всіх вірних, що знаходяться під Вашим архієрейським омофором».
Після чого підніс святу просфору, як символ євхаристійного єднання, та букет квітів. Владику привітали і парафіяни кафедрального храму.
Богослужіння завершилось святковим многоліттям.
Далі архієпископ Михаїл звернувся до присутніх з архіпастирським словом.
Владиці співслужив клір м. Вінниці.

Пресслужба Вінницько-Тульчинської єпархії