Благословення юнаків на строкову службу до Збройних Сил України

IMG 6402З благословення Високопреосвященного Михаїла, архієпископа Вінницького і Тульчинського, 1 жовтня благочинний Козятинського району прот. Роман Масира взяв участь в урочистих проводах призовників міста та району осіннього призову 2019 року.

Отець Роман звершив короткий молебень на початок доброго діла, після якого звернувся до призовників з настановою і на завершення окропив хлопців свяченою водою та кожному подарував іконку.
На території Козятинського районного військового комісаріату в цей день, щоб провести юнаків, а їх цьогоріч 20 чоловік, зібралися батьки, родичі, друзі тих, хто через кілька днів виконуватиме почесний обов’язок перед державою і поповнить ряди захисників нашої Вітчизни.
Зі словами вітання і найкращими побажаннями до новобранців звернулися підполковник Микола Янчук, керуючий справами виконкому Козятинської міської ради Сергій Заїчко та керівник апарату райдержадміністрації Юрій Студоляк, які побажали юнакам міцного здоров’я, успіхів, з честю виконати почесний обов’язок громадянина України, змужнілими і здоровими повернутися додому.

Прес-служба Вінницько-Тульчинської єпархії