У Немирові помолились за рятувальників МНС в день їхнього професійного свята

IMG-4762226490a45e6ca75b9dc73345b0b6-V17 вересня 2019 року, в день свята ікони Божої Матері «Неопалима Купина», в Україні відзначають День рятівника, що є професійним святом не тільки працівників усіх аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, але й тих, хто зробив внесок у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, захисту життя і здоров’я людей.

У цей день з благословення Високопреосвященного Михаїла, архієпископа Вінницького і Тульчинського, священник Роман Ковальчук звершив Божественну літургію та молебень до ікони Божої Матері «Неопалима Купина» в храмі Покрови Пресвятої Богородиці міста Немирова, під час богослужіння в храмі молились рятівники 13 державної пожежно-рятувальної частини міста Немирова.
Наприкінці богослужіння, священник Роман Ковальчук вручив іконки і побажав пожежникам заступництва Пресвятої Богородиці у їхній важкій і небезпечній справі порятунку життя людей від пожеж і різних природніх катаклізмів. Після чого було ще звершена панахида за упокій рятівників, які життя своє поклали під час виконання свого професійного обов’язку.

Прес-служба Вінницько-Тульчинської єпархії