Архієпископ Михаїл разом з духовенством єпархії взяв участь у святковому богослужінні з нагоди вшанування Собору Вінницьких святих

 09614 вересня 2019 року в день Церковного Новоліття, вшанування Собору Вінницьких святих і прп. Симеона Стовпника, на запрошення Високопреосвященного Симеона, митрополита Вінницького і Барського, Високопреосвященний Михаїл, архієпископ Вінницький і Тульчинський, разом із чисельним духовенством Вінницько-Тульчинської єпархії прибув до Спасо-Преображенського собору, де взяв участь у святковому богослужінні на честь вшанування Собору Вінницьких святих.

Богослужіння очолив Предстоятель УПЦ (ПЦУ) Блаженнійший Епіфаній, митрополит Київський і всієї України, у співслужінні архієреїв та духовенства Помісної Церкви.
Богослужіння розпочалось молебнем за Вінницю та весь Подільський край. Далі була звершена святкова Божественна Літургія, під час якої велика кількість віруючих, серед яких було багато вірних Вінницько-Тульчинської єпархії, що приїхали з різних благочинь приступили до Таїнств Сповіді та Причастя.
Після Божественної Літургії Блаженнійший владика звершив заупокійну літію за митрополитом Макарієм (Свистуном) та іншими архіпастирями, які несли своє служіння на Вінниччині.
Далі був звершений молебень до Собору Вінницьких святих та прп. Симеона Стовпника.
Богослужіння завершилось святковим многоліттям.
У цей день Високопреосвященний Симеон, митрополит Вінницький і Барський, відзначає день свого тезоіменитства, тому, напередодні, архієпископ Михаїл від свого імені та від імені духовенства та вірних Вінницько-Тульчинської єпархії привітав владику Симеона з цим визначним для нього днем та вручив пам’ятний подарунок і квіти.
Під час богослужіння молились і очільники Вінницької області.
У богослужінні взяли участь: секретар єпархії прот. Ігор Сіранчук, благочинний Погребищенського району прот. Богдан Бабій, благочинний Тиврівського району прот. Іван Погреда, благочинний Тростянецького району прот. Михайло Торбахевич, благочинний Калинівського району прот. Орест Шпак, благочинний Оратівського району прот. Ярослав Мацюк, в.о. благочинного Хмільницького району прот. Іван Пукас, благочинний Тульчинського району прот. Василь Коновал, благочинний Липовецького району прот. Петро Ковальчук, благочинний Крижопільського району прот. Петро Підсадний та чисельне духовенство єпархії.

Прес-служба Вінницько-Тульчинської єпархії