Військова частина 3008 НГУ вшанувала своїх побратимів та усіх захисників України

DSC 5082Хвилина мовчання, панахида за загиблими героями та покладання квітів до пам’ятного меморіалу. Військова частина 3008 НГУ вшанувала своїх побратимів та усіх захисників України, які віддали свої життя за мир та незалежність держави.

Заупокійну службу звершив військовий капелан прот. Михайло Бабій. Віддати шану загиблим друзям прийшли і бойові побратими – ті, кому вдалося пройти крізь пекло і лишитися живими.
«Сьогодні ми вшановуємо пам'ять усіх загиблих військовослужбовців, які до останнього подиху виконували свій службовий обов’язок. Ми ніколи не за будемо солдатів та офіцерів нашої частини, які загинули під час антитерористичної операції на Сході України. Їх було шестеро. Двоє безвісті зниклих. Ми постійно допомагаємо сім’ям загиблих, і вони завжди можуть розраховувати на нашу підтримку, адже загибель гвардійців – це не лише трагедія для родини, а для усіх лав Національної гвардії», – т.в.о. командира військової частини 3008 підполковник Дмитро Сьомак.
Україна вперше на державному рівні вшановує пам'ять загиблих українських захисників. Саме 29 серпня в Іловайському котлі, за даними Міноборони, загинули 223 наші бійці – найбільше, ніж будь-коли.

Прес-служба Вінницько-Тульчинської єпархії