Архієпископ Михаїл звершив богослужіння з нагоди престольного свята кафедрального храму Нерукотворного Образа Господа нашого Ісуса Христа Вінницько-Тульчинської єпархії

 11029 серпня 2019 року Свята Православна Церква вшановує Перенесення Нерукотворного Образа Господа нашого Ісуса Христа з Едеси до Константинополя, 944 р. У цей день кафедральний храм «Спас на Убрусі» Вінницько-Тульчинської єпархії святкує своє престольне свято.

Святкові богослужіння очолив Високопреосвященний Михаїл, архієпископ Вінницький і Тульчинський.
Перед храмом владику зустріли і привітали віршами наймолодші парафіяни та піднесли за традицією коровай і квіти.
На запричасному стиху владика виголосив проповідь, в якій розповів про історію свята та особливо наголосив на значенні віри у справі спасіння.
Під час Божественної Літургії були піднесені молитви за наших воїнів, які поклали своє життя на полі битви за незалежність і територіальну цілісність України в боротьбі з московськими окупантами.
Після Літургії владика очолив молебень до Ісуса Христа, після відпусту якого звернувся до всіх присутніх з архіпастирським словом.
Від імені духовенства та віруючих єпархії владику з престольним святом привітав секретар єпархії прот. Ігор Сіранчук та підніс святу просфору, як символ Євхаристійного єднання.
Богослужіння завершилось святковим многоліттям.
Владиці співслужили: секретар єпархії прот. Ігор Сіранчук, благочинний Вінницького району прот. Микола Мельник та духовенство єпархії.

Прес-служба Вінницько-Тульчинської єпархії