Архієпископ Михаїл звершив чин заснування храму на честь Успіння Пресвятої Богородиці смт. Брацлав Немирівського благочиння

 0698 липня 2019 року, в день пам’яті проц. Февронії, діви, на запрошення Свято-Успенської громади, Високопреосвященний Михаїл, архієпископ Вінницький і Тульчинський, прибув з архіпастирським візитом до смт. Брацлав, де звершив чин заснування храму на честь Успіння Пресвятої Богородиці.

Біля будмайданчика владику зустріли та привітали віршами діти, піднісши йому за традицією запашний коровай та квіти.
У свою чергу настоятель парафії прот. Зеновій Николин, подаючи хрест своєму архіпастирю, запросив його звершити чин заснування храму та благословити розпочате будівництво.
Під час звершення чину владика освятив наріжний камінь, окропив фундамент та заклав камінь та пам’ятну капсулу з грамотою, в якій описується сьогоднішня подія, у підмурок храму.
Після відпусту владика звернувся до присутніх з архіпастирським словом.
Богослужіння завершилось многоліттям.
У цей день кожний віруючий зміг особисто отримати благословення від свого архіпастиря .
Владиці співслужили: секретар єпархії прот. Ігор Сіранчук, благочинний Тульчинського району прот. Василь Коновал, настоятель Свято-Успенського храму смт. Брацлав прот. Зеновій Николин, настоятель Свято-Покровського храму м. Немирів ієрей Роман Ковальчук.

Прес-служба Вінницько-Тульчинської єпархії