Відбулось вшанування Четвертинівської ікони Божої Матері

 0255 липня 2019 року, в день пам’яті сщмч. Євсевія, єп. Самосатського, у десяту п’ятницю після Пасхи в селі Четвертинівка Тростянецького благочиння відбулось вшанування місцевої чудотворної Четвертинівської ікони Божої Матері.

З благословення Високопреосвященного Михаїла, архієпископа Вінницького і Тульчинського, святкові богослужіння очолив секретар єпархії прот. Ігор Сіранчук. Під час Божественної Літургії багато віруючих приступили до святих Таїнств Сповіді та Причастя.
Затим був звершений водосвятний молебень, після відпусту якого духовенство разом з віруючими пройшли Хресною ходою до центра села, де біля стели пам’яті героїв Небесної сотні та воїнів, які загинули в боротьбі з московським окупантами в зоні АТО-ООС, відслужили заупокійну літію за загиблими героями та вшанували їх покладанням квітів.
Після богослужінь секретар єпархії разом з духовенством відвідали картинну галерею місцевого народного художника Василя Слободянюка та ознайомилися з експозицією.
Богослужіння завершували: секретар єпархії прот. Ігор Сіранчук, благочинний Тростянецького району прот. Михайло Торбахевич, благочинний Теплицького району прот. Володимир Мигдаль, настоятель храму ієромонах Філарет (Галіцький) та запрошене духовенство єпархії.

Прес-служба Вінницько-Тульчинської єпархії