19 грудня 2021 року до кафедрального храму Нерукотворного Образа Господа нашого Ісуса Христа м. Вінниці завітали студенти медичного університету ім. Пирогова на чолі з викладачем, депутатом Вінницької міської ради, волонтером Оленою Верлан-Кульшенко.

Пані Олена від імені голови Вінницької ОДА Сергія Борзова та голови Вінницької обласної Ради Вячеслава Соколового вручила архієпископу Михаїлу Почесну Грамоту за активну громадянську позицію, благодійну та гуманістичну діяльність.

У своєму слові пані Олена подякувала владиці та всій повноті Вінницько-Тульчинської єпархії за благодійну допомогу, яку єпархія надає нашим військовослужбовцям, які на сході України захищають нашу державу, та за підтримку і допомогу лікарям під час боротьби з коронавірусною хворобою.

Владика подякував за високу нагороду, яку в його особі отримала вся повнота Вінницько-Тульчинської єпархії. А студентам медуніверситету владика побажав бути відданими тій професії, яку вони обрали, і гарно навчатися, щоб у майбутньому стати добрими фахівцями своєї справи, і у боротьбі з хворобами завжди отримувати перемогу.

Наприкінці владика привітав всіх присутніх з днем вшанування свт. Миколая Чудотворця і вручив пам’ятні подарунки.

Пресслужба Вінницько-Тульчинської єпархії