АНОНС!!! Православний табір «Северин» - Жмеринське благочиння, запрошує дітей на відпочинок

 001У програмі табору:

– ранкові та вечірні молитви;

– плавання, спортивні та інтелектуальні ігри;

– духовні бесіди зі священиками;

– цікаві краєзнавчі екскурсії;

– ватри.

Запрошуємо дітей віком від 8 до 16 років (батьки можуть теж відпочивати у таборі. Діти менше 8 років приймаються лише з батьками).

Таборова зміна з 3 по 11 липня.

Пожертва на харчування (п’ятиразове) складає 300 грн.

Список необхідних для учасників табору речей:

Спортивний одяг, вишиванка (якщо є), кросівки, купальник закритого типу, плавки, 2 рушники, шкарпетки, нижня білизна;

ліхтарик, дощовик та теплий одяг на випадок негоди;

для Богослужінь дівчаткам хустинки;

засоби особистої гігієни (гребінець, мило, зубна щітка та паста, туалетний папір).

Також із собою можна взяти м’ячі, палатки, вудочки.

Подати заявку на відпочинок у таборі ви можете до 28 червня у свого парафіяльного священика.

Для безпеки перебування у таборі дітей від благочиння мають супроводжувати дорослі у розрахунку на 5 дітей – 1 дорослий.

DSC 0259

DSC 0342

DSC 0379

DSC 0413

Необхідно заповнити роздрукувати та заповнити заяву:

(П.І.П.батьків) _________________________________

жительки (ля) с.                                                                 

вул.___________________

моб. тел. :________________________

Заява

Прошу зарахувати мого (мою) сина, (доньку) ПІБ. ________________________________________ до православного оздоровчого табору відпочинку «СЕВЕРИН» з постійним перебуванням

з ____ _________2019 р. по _____ __________2019 р.

З умовами перебування у Таборі ознайомлений(на). Знаю, що батькам дозволяється відвідування дітей, та перебування з ними у таборі.

Проінформований(на), що табір працює на підґрунті церкви та оздоровлення, тому не заперечую проти участі дитини у виховних, пізнавальних, розважальних, оздоровчих, спортивно-туристичних та ін. заходах.

Ознайомлений з вимогами медичного відбору і правилами направлення дітей до Православного табору «Северин»; ознайомлений(а) і підтверджую, що моя дитина не має обмежень для перебування в таборі «Северин».

__________ _____________

(дата) (підпис)

Я дозволяю використання фотографій моєї дитини, зроблених фотографом табору, на веб-сайтах Вінницько-Тульчинської Єпархії УПЦ (ПЦУ), та під час прес-конференцій, семінарів і інших заходів, присвячених проекту.

__________ _____________

(дата) (підпис)


DSC 0491

DSC 0744

Про табір

Головною метою православного табору є виховання підростаючого покоління на духовних засадах, формування світогляду дітей на основі Заповідей Божих, традиційних християнських цінностей, відродження моральних норм, затвердження у душах дітей любові до природи, дбайливого ставлення до оточуючого світу, відновлення кращих традицій українського народу.

З метою формування правильного світогляду дітей в таборі організовуються зустрічі з істориками, художниками, скульпторами, співцями народних пісень, з ветеранами, представниками українського козацтва, воїнами АТО.

Здійснюються вечірні та ранішні молитви, спільні молитви перед та після трапези, щоденні одногодинні заняття по особливій програмі, складеній по книзі «Христові Притчі». У вихідні та святкові дні відправляються Божественна Літургія, а відпочиваючі сповідаються та причащаються Святих Христових Таїн. До Сповіді та Причастя їх готують священики-духівники, що постійно перебувають у таборі і спілкуються з дітьми під час проведення різних заходів.

З досвіду організації та проведення духовної роботи з відпочиваючими підтверджується на практиці ефективність зростання загального рівня кращих моральних якостей. Знаходячись у дружному гурті, отримуючи духовне окормлення від духовенства діти стають добрішими, чеснішими, поважають старших, з любов’ю відносяться до оточуючих.

Це і є основна ціль нашого дитячого табору – сформувати кращі моральні якості на основі Православної віри, християнської етики та протистояти сучасним культам, сектам, захопленню у полон юних душ, що тільки наповнюються і знаходяться у стані формування.

Наш девіз:

«Ми нащадки козаків

Любимо своїх батьків,

Любимо свою родину,

Також Неньку-Україну,

Божу Матір величаєм

Українським ми звичаєм,

Богу помолімось щиро,

Щоб творити добре діло».

По завершенні табірної зміни організовується концерт, вогнище та виставка робіт гуртківців. Діти, що проявили себе з кращої сторони нагороджуються похвальними листами, цінними подарунками.

Телефон для інформування: 098-095-56-21 – благочинний Жмеринського району, прот. Василь Ваврик, співорганізатор табору.